środa, 28 sierpnia 2013

Dziś - zaległa prośba przyjaciół! Jeśli możecie - pomóżcie!RODZICE PIOTRUSIA PROSZĄ O POMOC W ZBIERANIU NAKRĘTEK

Piotruś urodził się z przepukliną oponowo – rdzeniową w odcinku lędźwiowo – krzyżowym ze współistniejącym poszerzeniem komór bocznych mózgu oraz stopkami końsko – szpotawymi. W pierwszym dniu swojego życia przebył pierwszą operację na przepuklinę. Czeka go również długa rehabilitacja, aby poprawić stan nóżek i stan ogólnej kondycji fizycznej, jak również czekają go częste wizyty u specjalistów.
Pomimo tego, że oboje pracujemy, nie stać nas na to, aby opłacić rehabilitację Piotrusia. Dlatego prosimy Was o pomoc w zbieraniu nakrętek.  Dochód z recyklingu nakrętek chcemy przeznaczyć na rehabilitację Piotrusia.
Zbieramy różnego typu nakrętki:
ü po napojach, sokach, wodach
ü po mleku
ü po kawach
ü wszelkie plastikowe zamknięcia
ü po ketchupach, majonezach
ü po środkach chemicznych (żele i płyny do prania, domestosy, płyny do mycia naczyń, itp.)
ü po kosmetykach (po dezodorantach, żelach pod prysznic, itp.)Jesteśmy Waszymi sąsiadami. Jeśli pomożesz to Piotruś kiedyś może stanąć o własnych siłach na swoich nóżkach i zobaczysz go na podwórku bawiącego się w piaskownicy bądź na placu zabaw. Pomóż mu cieszyć się życiem.

Rodzice Piotrusia
Kontakt: 516 – 738 – 565


2 komentarze:

  1. Tukafko, a mogłabyś dać jakiś internetowy namiar na rodziców Piotrusia? Z jakiej części Polski pochodzą? Mają jakąś podstronę na stronach fundacji albo coś w tym stylu?

    OdpowiedzUsuń
  2. Dopytam. Póki co, mam numer telefonu - jak w poście.

    OdpowiedzUsuń